Do hry Mashinky přichází aktualizace Garbage

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: igdb.com
Dnes dostaly Mashinky neoznámenou aktualizaci jménem Garbage. Angličtináři si už jistě své domysleli, do hry přichází správa odpadového hospodářství. To, co začalo jako vedlejší nápad na podporu už blížící se 7. éry, se stalo skutečností. Do hry přichází aktualizace, kterou si sami vývojáři při testování jejich slovy „dost užili“.
Odpad je produkovaný každou budovou nejvyšší úrovně (mrakodrapem) a jako jediná surovina způsobuje svojí přítomností na zastávce negativní efekt pro své okolí. Je tak nutné se ho samozřejmě zbavit, protože odpad smrdí, hnije a bůh ví co ještě. To škodí i okolí celé stanice. Naštěstí odpad můžete odejmout hned několika způsoby.

Zdroj: Jan Zelený

Ten nejsnazší, který asi nikoho nepřekvapí, je vyložit vše na skládkách. Další je například rozšířit uhelnou elektrárnu o možnost spalování odpadu a následně z něj vyrábět elektřinu (elektrárna ale generuje znečištění). Případně můžete investovat do budovy na zpracování odpadu, která vás všeho toho bordelu bude postupně zbavovat. Opět je vše pečlivě promyšlené do detailů. Pro všechny ostatní informace koukněte na zprávu na Steam a připravte se, je na čase si hru opět trošku ztížit.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn