Mashinky

Do hry Mashinky přichází aktualizace Garbage

19. 10. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

Dnes dostaly Mashinky neoznámenou aktualizaci jménem Garbage. Angličtináři si už jistě své domysleli, do hry přichází správa odpadového hospodářství. To, co začalo jako vedlejší nápad na podporu už blížící se 7. éry, se stalo skutečností. Do hry přichází aktualizace, kterou si sami vývojáři při testování jejich slovy „dost užili“.

Odpad je produkovaný každou budovou nejvyšší úrovně (mrakodrapem) a jako jediná surovina způsobuje svojí přítomností na zastávce negativní efekt pro své okolí. Je tak nutné se ho samozřejmě zbavit, protože odpad smrdí, hnije a bůh ví co ještě. To škodí i okolí celé stanice. Naštěstí odpad můžete odejmout hned několika způsoby.

Zdroj: Jan Zelený

Ten nejsnazší, který asi nikoho nepřekvapí, je vyložit vše na skládkách. Další je například rozšířit uhelnou elektrárnu o možnost spalování odpadu a následně z něj vyrábět elektřinu (elektrárna ale generuje znečištění). Případně můžete investovat do budovy na zpracování odpadu, která vás všeho toho bordelu bude postupně zbavovat. Opět je vše pečlivě promyšlené do detailů. Pro všechny ostatní informace koukněte na zprávu na Steam a připravte se, je na čase si hru opět trošku ztížit.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.