She Want Me Dead – kočka

Vaše kočka se vás pokusí zabít už i na Nintendu Switch

19. 10. 2022
Zdroj náhledu: Hello There Games

Náročná skákačka She Wants Me Dead za více než šest let své existence potrápila nejednoho hráče svými děsivými pastmi, kterým není tak jednoduché se vyhnout. Čeká na vás deset stále těžších a překážkami stále více napěchovaných úrovní, jejichž dokončení vás jistě bude stát veškeré nervy. Čím že jste si tento krutý osud zasloužili? Hrajete za obyčejného chlápka jménem Max. Max není ničím zajímavý, ale sdílí domov s roztomilou kočkou, která už ho má plné zuby a hodlá se svým páníčkem jednou provždy skoncovat. Max se totiž ke svému šelmovitému mazlíčkovi chová poměrně normálně, ale tuto jednu konkrétní kočku vytáčí, když ji Max shodí v noci z postele, šlápne jí na ocas, postříká ji vodou apod.

Kočka se proto naštve a vytvoří pro Maxe několik smrtících překážkových drah, které vy jakožto hráč musíte ve zdraví absolvovat, což se rozhodně lépe řekne, než udělá. She Wants Me Dead se 21. října 2022 podívá také na Nintendo Switch, aby tato ďábelská kočka potrápila vaše reflexy a pevnou vůli se nevzdávat.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.