Jujutsu Kaisen Cursed Clash – Logo

Do Jujutsu Kaisen: Cursed Clash míří další dvě postavy

12. 1. 2024
Zdroj náhledu: Bandai Namco

Jujutsu Kaisen je japonský animovaný seriál, který vychází z mangy napsané a ilustrované Gegem Akutamim, jenž momentálně nemá jednoduché období. Příběh sleduje mladého studenta jménem Yuji Itadori, který se zaplete do světa prokletých bytostí a jujutsu, což je forma bojového umění využívající nadpřirozené schopnosti. Yuji se stává součástí tajné organizace Jujutsu Sorcerers, která se snaží chránit svět před temnými bytostmi zvanými Prokletí. Důvodem, proč toto anime získalo neuvěřitelnou fanouškovskou základnu, jsou pravděpodobně postavy Ryomen Sukuna a Satoru Gojo. Jujutsu Kaisen pochopitelně disponuje několika skvělými postavami, jako jsou Nobara Kugisaki, Kento Nanami, Toge Inumaki nebo Aoi Todo, ale to už se dostáváme někam jinam.

Díky obrovské popularitě, kterou anime získalo, společnost Bandai Namco přišla s videoherní adaptací s názvem Cursed Clash. Titul byl poprvé oznámen v červenci minulého roku a od té doby Bandai Namco postupně odhaluje podrobnosti, na které se můžeme těšit. Přestože hratelnost je důležitým tématem, dovolím si tvrdit, že většinu příznivců spíše zajímá, za jaké postavy budou moci hrát. Soupiska hratelných postav se pěkně zaplňuje a momentálně zahrnuje Yujiho Itadoriho, Megumiho Fushiguroa, Nobaru Kugisaki, Satorua Gojoa, Ryomena Sukunu, Maki Zenʼin, Togeho Inumakiho, Pandu, Aoiho Todoa, Joga, Hanami, Kenta Nanamiho, Mahita, Esoa a Kechizua. K této sestavě se nyní přidávají další dva – Yuta Okkotsu a Suguru Geto.

Pokud byste se náhodou chtěli dozvědět, o čem hra bude, je možné se podívat na instruktážní video, které představuje bláznivý senpai Satoru Gojo. Pokud ovšem nevíte, o co jde, můžete si přečíst naši recenzi prvního dílu mangy, „Prokleté války 1“, a podle toho se rozhodnout, jestli se do světa Jujutsu ponoříte, či nikoliv. Ostatní díly série vydává nakladatelství Crew. Jestli spadáte mezi fanoušky fantasy, humoru, magie a především vás lákají zajímavé postavy, pak bude Jujutsu Kaisen pro vás jako stvořené. Osobně jsem se tomuto příběhu bránil zuby nehty, ale nakonec jsem neodolal a vzal jsem celou sérii najednou, nemluvě o tom, že jsem si pak sehnal všechny zahraniční mangy.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.