Jujutsu Kaisen Cursed Clash – úvodka

Oznámena hra Jujutsu Kaisen Cursed Clash

3. 7. 2023
Zdroj náhledu: Bandai Namco

Společnost Bandai Namco jistě potěšila všechny fanoušky série Jujutsu Kaisen, která se už od roku 2018 těší obrovské popularitě jako manga. Nový příval příznivců zajistila také adaptace do anime seriálu o dva roky později a nyní je na čase přesunout se i na jiné médium, na herní monitory. Jujutsu Kaisen Cursed Clash je chystaná akční hra ve stylu arénovek, kde se proti sobě postaví dva dvoučlenné týmy sestavené z ikonických postav, jako je například Yuji Itadori, Satoru Gojo, Megumi Fushiguro, Nobara Kugisaki a další. Na výběr máme dostat až patnáct postav, přičemž důležitou složkou hry bude volba, jaké dvojice vytvoříte. K dispozici totiž budou různé týmové útoky a komba založené na tom, jak velkou mezi sebou postavy mají jedinečnou synergii a dynamiku. Hráči si skrze bojové zkušenosti zvýší úroveň síly svého bojovníka, a tím postupem času odemknou silnější útoky.

Zdroj: Bandai Namco

Oznamovací trailer ukázal pár záběrů přímo ze hry a jde vidět, že Jujutsu Kaisen Cursed Clash zůstane věrný estetice anime. To nebude ovšem jediná podobnost. Titul by nás měl provést příběhem, kdy Yuji Itadori zabrouzdá do světa, jehož sužují nebezpečné kletby. Není sice ještě potvrzeno, do jaké míry bude hra sledovat originální příběh Gege Akutamiho, ale doufejme, že se neobjeví velké nuance, které by fanoušky pouze znepokojily.

Jujutsu Kaisen Cursed Clash vyjde na PC, prostřednictvím platformy Steam, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox Series X/S, Xbox One a Nintendo Switch. Bohužel přesné datum ani přibližný termín neznáme. Trailer ovšem na konci udává „coming soon“, tak uvidíme.

Zdroj: TZ

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.