Street Fighter 6 – Akuma Logo

Do Street Fighter 6 přichází Akuma

12. 3. 2024
Zdroj náhledu: Capcom

Street Fighter 6 byl vysoce očekávanou hrou, která slibovala přinést novou éru do série Street Fighter. S novými hrdiny, modernizovaným bojovým systémem a různými herními režimy chtěla poskytnout fanouškům mlátiček vzrušující a obohacující zážitek. Do jaké míry se to Street Fighter 6 povedlo, se dočtete v naší recenzi. Hra se nicméně setkala s kladným přijetím jak ze strany komunity, tak i recenzentů a díky tomu si udržela své místo po boku dalších věhlasných titulů tohoto žánru. Od vydání zažila i několik humorných momentů, jako byl například incident s nahou Chun-Li během turnaje. V lednu letošního roku Capcom zveřejnil trailer, v němž odhalil návrat oblíbené postavy Bandaged Boye. Nyní historie opět pokračuje – byl vydán první trailer na Akumu pro Street Fighter 6. Přestože Capcom předtím naznačil jeho debut tweetem na konci roku 2023, mnozí fanoušci stále očekávali příchod tohoto démona do hry.

Na YouTube kanále Street Fighter 6 byl zveřejněn první upoutávkový trailer na postavu Akumy. S dramaticky stylizovaným prostředím video ukázalo nyní masivně působícího Akumu, jenž vypadá ještě děsivěji než kdy dříve, jak provádí několik pohybů. Mnoho fanoušků si v komentářích všimlo jeho drastické proměny ve většího a silnějšího bojovníka. Uživatel @LumpyTouch zmiňuje: „Vypadá naprosto obrovsky. Není možné, aby měl málo zdraví, že ne?“ Někteří zmínili jeho tragický vývoj, když Ryu našel mír, zatímco on se pravděpodobně ještě hlouběji ponořil do svého šílenství. Podle některých by tato jeho nová podoba ve hře Street Fighter 6 mohla být dalším důvodem, proč je Akuma skutečně jedním z hlavních zloduchů ve franšíze, přestože jej mnozí fanoušci mají rádi pro jeho složitou povahu.

Konec videa pak ukázal, že Akuma přijde na jaře 2024. Osobně se na něj těším, neboť patří mezi mé oblíbené postavy. Je to silný bojovník s temnými silami, který je považován za jednoho z nejobávanějších protivníků. Poprvé se objevil v hře Super Street Fighter II Turbo a od té doby se stal jednou z nejuznávanějších postav celé série Street Fighter. Svou složitou povahou a temným příběhem přitahuje pozornost jak fanoušků, tak i recenzentů.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.