TEKKEN 8 – úvodka

Do TEKKEN 8 se pravděpodobně vrátí Fahkumram, Lidie a Marduk

12. 2. 2024
Zdroj náhledu: Bandai Namco

TEKKEN 8 je s jistotou považován za nejlepší bojovou hru letošního roku. Vývojáři z Bandai Namco prezentovali neuvěřitelně propracované detaily postav, dynamické souboje i skvělý hudební doprovod a nezapomněli ani na značné množství herních režimů pro jednoho hráče. Recenzi na TEKKEN 8 naleznete na našem webu. V současnosti si ve hře můžete zvolit z třiceti dvou hratelných postav, přičemž je známo, že se jejich počet dále rozroste. Už nyní víme, že prvním DLC bojovníkem se stane ikonický, avšak často osočovaný Eddie Gordo, který se k bojům připojí v průběhu letošního jara. Propagační video pro jeho uvedení v závěru zobrazilo tři zamčené sloty, které byly označeny jako léto, podzim a zima, což nasvědčuje období vydání dalších připravovaných postav pro první sezónu. Odhalení přimělo dlouholeté fanoušky, aby na sociálních sítích začali debatovat o svých přáních a teoriích, které postavy by se mohly v DLC objevit.

Před vydáním hry se na internetu objevil screenshot pořízený v německém PSN obchodě. Tento obrázek naznačoval, že deluxe edice nabídne volný přístup k DLC postavám první sezóny, konkrétně Rogerovi, Xiau Mengovi, Armor Kingovi a Eddymu Gordovi. Nicméně zdá se, že realita bude jiná. Ačkoliv potvrzení Eddyho Gorda přidalo tomuto úniku na vážnosti, nyní byl výpovědí dataminera zpochybněn. Uživatel Twitteru s přezdívkou shootmans, který je znám dřívějším vyvracením a potvrzováním spekulací z uzavřeného betatestu TEKKENa 8, zveřejnil informace o několika postavách, které údajně budou součástí první sezóny. Z úniku dat vyplývá, že první se ukáže Craig Marduk z TEKKENa 4, jenž by měl být potvrzen v důsledku zmínky o Austrálii v datech.

Možným dalším bojovníkem je Fahkumram ze sedmého dílu. Tento odborník na Muay Thai z Thajska by byl pro osmý díl téměř jako vyšitý, nicméně jeho zařazení může fanoušky překvapit, vzhledem k tomu, že se jedná o poměrně novou tvář v sérii. Přesto ale bude zajímavé pozorovat, jak jeho charakter a celkový vizuál adaptují pro nejnovější přírůstek. Dále shootmans poukazuje na polskou bojovnici, kterou s vysokou pravděpodobností určuje jako Lidiu Sobieskou, rovněž ze sedmého dílu. Vzhledem k tomu, že série nemá další polské bojovníky, je velmi pravděpodobné, že odkazy na tuto zemi signalizují její návrat do arény.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.