Dočkáme se hororové střílečky Ripout už příští měsíc?

Share on facebook
Sdílet
Share on twitter
Sdílet
Share on linkedin
Sdílet
Zdroj: Pet Project Games

Nedávno se objevily spekulace kolem chystané hororově laděné střílečky jménem Ripout. Známý vydavatel her 3D Realms na svém twitterovém účtu totiž zveřejnil krátkou ukázku s titulkem, že se brzy chystá „něco cool“. Kratičké video prozrazuje, že tím brzy se konkrétně míní hned příští měsíc, tedy únor tohoto roku. I když 3D Realms neuvedli název onoho titulu, uživatelé ihned poznali, že se jedná o Ripout, zejména díky zbrani s názvem Pet Gun, která se v ukázce objevuje.

Na steamovém profilu hry je jako vývojář i vydavatel uvedeno studio Pet Project Games, takže je dost možné, že 3D Realms tento projekt vzali pod svá křídla. Stejně tak je datum vydání neurčitě zadáno na rok 2022.

Zdroj: Pet Project Games

Hra Ripout je na první pohled velice podobná známému hororovému FPS Prey. I zde vás bude čekat boj o přežití na vesmírné stanici proti vysoce agresivním nepřátelům. Tito mutanti se však nápadně podobají známým pekelníkům ze série DOOM, kteří rovněž dokázali svá těla „vylepšit“ za pomoci lidské technologie. Pokud byste se podívali na screeny na Steamu, najdete na nich dokonce i vizuálně povědomé příšery – všemi oblíbeného Cacodemona, Carcasse, Pinkyho či Mancuba. V procedurálně generovaných úrovních budete čelit těmto odolným tvorům buď o samotě, nebo v týmu.

Více se o hře dočtete na oficiálních webových stránkách.

Většina her od 3D Realms byla nejprve spuštěna v předběžném přístupu, proto je dost pravděpodobné, že stejný osud potká také Ripout. Jestli tomu skutečně tak bude, na to už si musíte počkat do příštího měsíce.

Zdroj:  pcgamesn.com

Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru
Share on linkedin
Sdílet na LinkedIn