Don´t Starve Together nabídne sdílení obsahu napříč platformami

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Valve Corporation

Minulý rok jsme obdrželi překvapivý crossover s Terrarií a momentálně studio Klei odhaluje nový systém, díky němuž budete moc sdílet váš obsah skrz několik platforem do této survivalovky kreslené ve stylu Tima Burtona. Musíme si však dát pozor, jelikož nový update se netýká Playstationu.

Jestli vás zajímá, jak tento koncept bude fungovat, je to vcelku prosté: cokoliv si odemknete ve hře, bude přidáno na váš Klei účet. Pokud začnete hrát na jiné platformě, stačí se přihlásit na stejný účet a dostanete okamžitý přístup k vašim věcem. Bohužel ne pro všechny – majitelé Playstationu budou o tuto funkci ochuzeni, studio Klei se nedohodlo se společností Sony k účasti na nové aktualizaci. „Snažili jsme se, ale naneštěstí požadavky Playstationu jsou větší, než co si naše studio může dovolit,“ zaznělo v oznámení. Vývojáři oznámili, že se pokusí platformu zařadit, co nejdřív to půjde.

Update by měl vyjít 12. dubna, na detailech studio ještě pracuje. Crossplay zatím v plánu vývojáři nemají, jelikož možnosti studia jsou v této chvíli omezené. Doufají však, že do budoucna by se mohly takové změny uskutečnit.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn