DST sharing unlocks

Don´t Starve Together nabídne sdílení obsahu napříč platformami

3. 4. 2022
Zdroj náhledu: Valve Corporation

Minulý rok jsme obdrželi překvapivý crossover s Terrarií a momentálně studio Klei odhaluje nový systém. Díky němu budete moc sdílet váš obsah skrz několik platforem do této survivalovky kreslené ve stylu Tima Burtona. Musíme si však dát pozor, jelikož nový update se netýká Playstationu.

Jestli vás zajímá, jak tento koncept bude fungovat, je to vcelku prosté: cokoliv si odemknete ve hře, bude přidáno na váš Klei účet. Pokud začnete hrát na jiné platformě, stačí se přihlásit na stejný účet a dostanete okamžitý přístup k vašim věcem. Bohužel ne pro všechny – majitelé Playstationu budou o tuto funkci ochuzeni, studio Klei se nedohodlo se společností Sony k účasti na nové aktualizaci. „Snažili jsme se, ale naneštěstí požadavky Playstationu jsou větší, než co si naše studio může dovolit,“ zaznělo v oznámení. Vývojáři oznámili, že se pokusí platformu zařadit, co nejdřív to půjde.

Update by měl vyjít 12. dubna, na detailech studio ještě pracuje. Crossplay zatím v plánu vývojáři nemají, jelikož možnosti studia jsou v této chvíli omezené. Doufají však, že do budoucna by se mohly takové změny uskutečnit.

Anežka Ebrová

Anežka je hráčka již od dětských let. Její vášeň propukla již na základní škole díky školním počítačům, kde ztrácela pojem o časoprostoru. Mezi její první herní lásky patří série Half-Life. No a jak se říká, stará láska nerezaví. Hry od Valve prostě zbožňuje stejně jako střílečky a skákačky. Mezi její další koníčky patří hlavně sport, cestování, knihy a deskovky. Avšak její láskou zůstávají vždy hry, stejně jako pivo - tanková Plzeň 12° středně vychlazená.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.