Bunker Renovator náhled

Bunker Renovator ukazuje svůj první trailer

3. 4. 2022
Zdroj náhledu: Gameparic

Není to pro mě překvapením, že byl opět představen další simulátor. Tentokrát vývojářské studio Gameparic ukázalo svůj první trailer na titul nesoucí název Bunker Renovator. Z názvu vám je nejspíše hned jasné, že zde budete kupovat a renovovat staré bunkry.

Bunker Renovator bude nejspíše nabízet hned několik možností, jak zrenovovat koupený bunker. Pokud chcete, můžete vytvořit klasický bunker, tak jak jej známe z různých filmů či seriálů. Nicméně, pokud máte pořádnou fantazii, vytvořte z bunkru třeba párty klub, kino nebo i muzeum. Záleží na velikosti plochy, kterou máte k dispozici – zcela jistě na větší budete mít mnohem více možností. Titul také nabízí nesčetně dostupných dekorací, díky kterým vnesete trochu života do těchto starých vojenských prostorů.Pokud vás hra Bunker Renovator zaujala, nezapomeňte si ji přidat do svého seznamu přáni na platformě Steam. Datum vydání zatím není známo.

Adéla Pfefrová

Od útlého dětství sledovala staršího bratra, jak hraje hry. A nakonec se to i pro ni stalo její vášní. V současné době téměř každý den ztrácí své nervy u hry Counter-Strike: Global Offensive, kterou hraje dlouhých 5 let. Její slabostí jsou rozhodně survival hry, jako například The Long Dark nebo The Forest. Svojí povahou je extrovert, když zrovna nesedí u her nebo seriálů, ráda poznává nové lidi a věnuje všechen svůj volný čas svým přátelům a rodině.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.