Life is Strange Remastered – Max

Dontnod Entertainment dnes chystá oznámení

31. 5. 2022
Zdroj náhledu: Dontnod Entertainment

Francouzské studio Dontnod Entertainment je známé především díky sérii Life is Strange, ale na svém kontě má také hry, jako je Vampyr, Tell Me Why, Twin Mirror a The Awesome Adventures of Captain Spirit. Studio se rozhodlo skrze svůj oficiální twitterový účet na dnešní den oznámit velkou novinku, na které momentálně většina zaměstnanců pracuje. Studio má údajně rozpracovaných několik projektů, o nichž prozatím netušíme vůbec nic. Nyní pouze víme o titulu Gerda: A Flame in Winter, u kterého působí jako vydavatelé a který má vyjít už 1. září 2022 na Nintendo Switch a PC.

Nutno poznamenat, že Dontnod Entertainment vyvíjel první dva díly Life is Strange, ale s tím posledním nemá nic společného, proto se od nich zřejmě nového přírůstku z této série nedočkáme. Někteří fanoušci spekulují nad Vampyrem 2 či návazností na The Awesome Adventures of Captain Spirit. Můžeme se však dočkat zcela nové značky a dalšího emocionálně nabitého dobrodružství, jak už studio na svých předešlých projektech ukázalo, že těmto typům adventur skutečně kraluje.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.