Evil Dead: The Game možná navštíví Ruby

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Saber Interactive

Ačkoliv Evil Dead: The Game již obsahuje dvě rozšířené mapy a téměř všechny postavy ze série, zdá se, že některé byly schválně vynechány, a to jak na straně přeživších, tak na straně démonů. Naštěstí už nyní víme, že se plánuje další obsah prostřednictvím budoucích aktualizací a DLC. Díky informacím z twitterového účtu LeaksOfSumeria si můžeme udělat první představu o tom, co můžeme očekávat.

Zdaleka nejzajímavější částí dataminu je několik vokálních replik, které odkazují na přeživší, co zabili Ruby. Ruby je jednou z hlavních postav seriálu Ash vs Evil Dead, proto bylo zvláštní, že nebyla zahrnuta do finální verze hry. Tyto hlasové narážky naznačují, že se v určitém okamžiku přidá do týmu démonů, možná spolu se svými dětmi.

Spekuluje se, že se Ruby objeví v obou týmech – démonů a přeživších –, poněvadž se později rozhodla spolupracovat s Ashem, do doby, než se ukáže druhá Ruby. Vzhledem k tomu, že Baal je největší hrozbou série a existuje několik verzí této postavy, dává smysl, aby se Ruby objevila v obou týmech, jako přeživší i jako elitní démon.
Zdá se, že datamining uživatele LeaksOfSumeria odhalil i závěrečnou sólovou misi, protože můžeme vidět obálku, na níž Eligos ovládá Kelly. V dataminu je také zobrazena kresba v polovině mise, která zřejmě naznačuje, že se jedná o misi bývalého Ashe Williamse, a nikoliv Kellyho.
Posledním zajímavým obsahem těchto dataminingů je odhalení těžkých zbraní. Jedna z výhod se týká celé třídy těžkých zbraní, včetně plamenometu, harpuny a minigunu. Modely těchto zbraní existují v souborech hry a zdají se být téměř hotové, takže není jasné, zda se s nimi počítá i v dalších sezónách, nebo zda byly v určitém okamžiku vývoje odstraněny.

Zdroj: thegamer

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn