Stray – micina

Uniklo možné datum vydání hry Stray

30. 5. 2022
Zdroj náhledu: BlueTwelve Studio

Už nějakou dobu se spekuluje o možném datu vydání cyberpunkové kočičí hry jménem Stray, která má vyjít v blíže nespecifikovaném letním období. V roli neohrožené kočky se budete pohybovat po roboty obývaném světě, odkrývat jeho tajemství a poznávat zákoutí z perspektivy mazaného tvora. Titul Stray byl odhalen v roce 2020 a až do dnešních dní se také potýkal s několika problémy. Původně hra měla vyjít už v posledním čtvrtletí minulého roku, ale ani začátkem 2022 se jí nevyhnul další odklad.

Vývojáři své nedočkavé fanoušky ujišťovali, že Stray vyjde ještě letos, ale prozatím neprozradili více detailů. Poslední aktualizace interní databáze PlayStationu ovšem zřejmě odhalila konečné datum vydání, a to 19. července 2022. Stále by se mohlo jednat o pouze zástupné datum, které vývojáři musí k profilu her uvádět. Červencové datum se ovšem skvěle trefuje do přislíbených letních měsíců, kdy se hráči obvykle potýkají s menším „obdobím sucha“.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.