Drug Lord Simulator přichází s trailerem

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Sicarius
Se simulátory se v poslední době doopravdy roztrhl pytel. Nicméně asi se není čemu divit. Pokud má simulátor zajímavý obsah a je i dobře zpracovaný, svoje hráčské publikum si najde velice rychle. Vývojářské studio Sicarius představilo trailer právě na simulátor, který nese název Drug Lord Simulator. Z názvu nejspíše většině může dojít, že titul se bude točit okolo obchodu s drogami. Radostnou zprávou je, že hru si budete moci zahrát i s přáteli v kooperativním módu.
Vaše jméno již bylo velice dobře známé, co se týče obchodu s drogami. Jeden krok vedle vás však stál vše. Byl jste zatčen a mezitím, co jste byl zavřený ve vězení, vám rivalové přebrali vaši pozici. Po propuštění tak budete muset znovu zcela od nuly budovat své drogové království. Začnete tedy znovu produkovat drogy a následně je i prodávat. Zajistíte si nové klienty a také budete provádět pašování drog.
Vaše cesta k vrcholu ale nebude zas tak jednoduchá. Po cestě narazíte na několik rivalů a také se musíte snažit být pro policii neviditelní. Je tedy nutné, abyste správně načasovali své obchody, čas od času někoho podplatili, a někdy možná budete muset i někoho odkrouhnout. Po celou dobu po vašem boku bude váš věrný pomocník, a to pes.
Na Drug Lord Simulator se můžete těšit již v prvním čtvrtletí roku 2022. Přesné datum zatím specifikováno nebylo.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn