Drug Lord Simualtro náhled

Drug Lord Simulator přichází s trailerem

19. 11. 2021
Zdroj náhledu: Sicarius

Se simulátory se v poslední době doopravdy roztrhl pytel. Nicméně asi se není čemu divit. Pokud má simulátor zajímavý obsah a je i dobře zpracovaný, svoje hráčské publikum si najde velice rychle. Vývojářské studio Sicarius představilo trailer právě na simulátor, který nese název Drug Lord Simulator. Z názvu nejspíše většině může dojít, že titul se bude točit okolo obchodu s drogami. Radostnou zprávou je, že hru si budete moci zahrát i s přáteli v kooperativním módu.

Vaše jméno již bylo velice dobře známé, co se týče obchodu s drogami. Jeden krok vedle vás však stál vše. Byl jste zatčen a mezitím, co jste byl zavřený ve vězení, vám rivalové přebrali vaši pozici. Po propuštění tak budete muset znovu zcela od nuly budovat své drogové království. Začnete tedy znovu produkovat drogy a následně je i prodávat. Zajistíte si nové klienty a také budete provádět pašování drog. Vaše cesta k vrcholu ale nebude zas tak jednoduchá. Po cestě narazíte na několik rivalů a také se musíte snažit být pro policii neviditelní. Je tedy nutné, abyste správně načasovali své obchody, čas od času někoho podplatili, a někdy možná budete muset i někoho odkrouhnout. Po celou dobu po vašem boku bude váš věrný pomocník, a to pes.

Na Drug Lord Simulator se můžete těšit již v prvním čtvrtletí roku 2022. Přesné datum zatím specifikováno nebylo.

Adéla Pfefrová

Od útlého dětství sledovala staršího bratra, jak hraje hry. A nakonec se to i pro ni stalo její vášní. V současné době téměř každý den ztrácí své nervy u hry Counter-Strike: Global Offensive, kterou hraje dlouhých 5 let. Její slabostí jsou rozhodně survival hry, jako například The Long Dark nebo The Forest. Svojí povahou je extrovert, když zrovna nesedí u her nebo seriálů, ráda poznává nové lidi a věnuje všechen svůj volný čas svým přátelům a rodině.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.