skyrim-anniversary-edition-nahled

Skyrim: Anniversary Edition dostane opravu

19. 11. 2021
Zdroj náhledu: igdb.com

Na začátek příštího týdne je ohlášen příchod patche 1.20 a s ním i vytoužené opravy chyby hry Skyrim: Anniversary Edition, která je příčinou zčernávání/zčernání obrazovky. Ta je aktuálně jednou z nejvíce se vyskytujících chyb ve hře, a tak se její brzká náprava dala očekávat.

Zpočátku vypadalo, že se tato chyba týká hráčů využívajících mody do hry. Postupem času se však ukázalo, že se stejný problém vyskytuje i u hráčů, kteří do své hry žádné mody neimplementovali, a čím dál častěji se objevují nové případy, ve kterých se chyba začne projevovat po dokončení vedlejší úkolové linky Civil War.

Zdroj: igdb.com

Studio Bethesda si je naštěstí tohoto nedopatření vědomo a kromě této konkrétní chyby bude patch opravovat i další problém s chybovou hláškou, který hlásí někteří hráči na PS4, ale nevyskytuje se až tak často. Na Discordu se jeden z vývojářů vyjádřil v tom smyslu, že celý tým pracuje na nápravě těchto chyb a že bychom se jejich odstranění snad mohli dočkat počátkem příštího týdne. Skyrim: Anniversary Edition vyšlo 11. listopadu 2021, při desetiletém výročí vydání původní verze hry. Je dostupné jak na PC, tak na konzole a jeho cena se pohybuje kolem 50 €.

Zdroj: gamesradar.com


Článek pro Gaming Professors napsala Adéla Vránová.

Gaming Professors

Externí redaktoři nám občas podají pomocnou ruku. Každý se svou specializací zaměřuje na jiné typy her a dohromady tak pokrývají širokou škálu herních žánrů. Přidat se můžeš i ty!

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.