Dune: Spice Wars – Air & Sand Update

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Shiro Games

Vývojářské studio Shiro Games má stále plné ruce práce. Důkazem je právě probíhající beta kooperace tahové strategie Wartales, která je v předběžném přístupu a odhaluje život středověkých žoldnéřů. V rámci kooperace můžete v testovacím režimu pomoci vývojářům vychytat poslední chybky před velkým spuštěním. Novinky však přicházejí i do titulu Dune: Spice Wars, který se odehrává v přelomovém světě románu Duna od amerického spisovatele Franka Herberta.

Vzhledem k nedávným událostem na Arrakisu byl cechem povolen vstup na planetu, a přicházejí tak nové posily. V aktualizaci Air & Sand se Dune: Spice Wars vyvíjí a do boje vstupuje celá řada nových létajících jednotek, které nabízejí řadu dalších způsobů, jak se pustit do boje s nepřáteli a získat nad nimi převahu. V této velké aktualizaci vás čekají vzdušné souboje, nové budovy, systémy a neutrální nepřátelé, kteří rozumí pouze síle peněz a právu silnějšího. 

Každá z frakcí dostane po dvou vzdušných jednotkách, které jsou pro ni charakteristické. Můžete se těšit na fregatu, která vypouští malé, ale velmi efektivní útočné drony. Dále máte k dispozici stíhačku Hawk a transportér Kraken nebo jednotku Spire, což je plně vyzbrojená ornitoptéra.


Více informací naleznete zde.

Tento skvělý titul můžete vyhrát v naší velké vánoční soutěži.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn