Dying Light 2 novinka úvodní

Dying Light 2 nám zabere 500 hodin na kompletní dokončení

9. 1. 2022
Zdroj náhledu: Techland

Ve hře Dying Light 2 budou hráči muset strávit okolo 500 hodin, aby hru dohráli na „úplné dokončení“. Vývojářské studio Techland tedy uznalo, že toto je předpokládaná doba dohrání na 100 % úspěšnost. Dokončení hlavního příběhu a vedlejších úkolů zabere mnohem méně času, uvedli vývojáři. 500 hodin je přibližně stejná doba jakou by trvala chůze z Varšavy, kde sídlí studio Techland, do Madridu.

Přišlo mnoho odpovědí v souvislosti na tweet Techlandu a vývojáři vydali vlastní odpověď, aby tweet objasnili. Studio řeklo: „500 hodin souvisí s maximálním dokončením hry, všech úkolů, konců a prozkoumávání každé části světa, ale běžný hráč by měl dokončit příběh a vedlejší úkoly za méně než 100 hodin, takže se nebojte.“V dalším tweetu Techland uvedl, že dokončení hlavního příběhu a vedlejších úkolů bude trvat teda přibližně 70-80 hodin, pokud nespěcháte.

Dying Light 2 vychází již 4. února na platformách PC, Playstation, Xbox a prostřednictvím cloudu také pro Nintendo Switch. Každý, kdo si hru předobjedná, dostane bonusové balíčky, které nabízí speciální oblečení, zbraně a vzhledy.

Zdroj: gamespot.com


Článek pro Gaming Professors napsal Samuel Pernica.

Gaming Professors

Externí redaktoři nám občas podají pomocnou ruku. Každý se svou specializací zaměřuje na jiné typy her a dohromady tak pokrývají širokou škálu herních žánrů. Přidat se můžeš i ty!

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.