Dying Light 2 náhled

Dying Light 2 je opět odložen

14. 9. 2021
Zdroj náhledu: IGDB.com

Již dlouhou dobu čekáme na pokračování akční hry v otevřeném světě Dying Light. První díl vyšel v roce 2015 a sklidil neskutečný úspěch. Na Steamu se titul může pyšnit 95 % kladných recenzí. Logicky tedy fanoušci nedočkavě vyhlížejí pokračování. Musím vás ale zklamat, Dying Light 2 byl opět odložen a vyjít by pravděpodobně měl až 4. února 2022.

Hra měla původně vyjít již v roce 2020, nakonec byla přesunuta na datum vydání 7. prosince 2021. Opět a znovu tedy vývojáři oddalují vydání, avšak tentokrát pouze o necelé dva měsíce. Pawel Marchewka, CEO Techlandu, uvedl: „Tým neustále postupuje s produkcí hry a blíží se téměř do cíle. Hra je kompletní a právě ji testujeme. Titul je jedním z největších a nejambicióznějších projektů, na kterých jsme kdy pracovali. Bohužel jsme si ale uvědomili, že pokud chceme dostat hru na úroveň, kterou si představujeme, potřebujeme více času na optimalizaci.“

Na Twitteru také studio přidalo příspěvek, kde se omlouvá za čekání, protože chtějí aby hra splnila všechna očekávání. Upřímně, pokud Dying Light 2 vyjde slibovaného 4. února 2022 a bude do detailu propracovaný, ráda si ty dva měsíce počkám.

Adéla Pfefrová

Od útlého dětství sledovala staršího bratra, jak hraje hry. A nakonec se to i pro ni stalo její vášní. V současné době téměř každý den ztrácí své nervy u hry Counter-Strike: Global Offensive, kterou hraje dlouhých 5 let. Její slabostí jsou rozhodně survival hry, jako například The Long Dark nebo The Forest. Svojí povahou je extrovert, když zrovna nesedí u her nebo seriálů, ráda poznává nové lidi a věnuje všechen svůj volný čas svým přátelům a rodině.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.