EA odstraňuje Bioware body

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: igdb.com
Dříve bylo jediným způsobem, jak si koupit DLC pro Mass Effect a Dragon Age, zakoupení BioWare bodů, prodávaných v balíčcích po osmi stech kusech. DLC se samozřejmě prodávala za více bodíků a pro získání všech požadovaných obsahů jste si obvykle museli koupit více balíčků. Za normálních okolností by mi to asi tolik nevadilo, jenže jakmile si vzpomenu, kolik peněz jsem do toho v minulosti vložil, rozproudí se ve mně krev.

e-mailu, který EA zřejmě rozesílá lidem, již mají stále na svém účtu BioWare body, vydavatel oznamuje, že tento systém definitivně končí: „Obracíme se na vás, abychom vám oznámili, že od 11. října 2022 již nebudou body k dispozici jako forma měny v obchodě Origin Store. Ostatní měny, jako jsou krystaly a platina v jiných titulech BioWare, zůstávají nedotčeny

Doplňky pro klasická RPG od společnosti BioWare, dosud nabízené pouze za body, jsou nyní k dispozici zdarma. Pro získání DLC pro Dragon Age se musíte přihlásit na platformě Origin: zvolením her ve vaší knihovně, kliknutím na Extra Content a následným výběrem Get it Free pro každé z nich můžete získat dodatky pro Dragon Age: Origins, Dragon Age 2, Mass Effect 2 a Mass Effect 3.

Multiplayerové DLC balíčky pro Mass Effect 3 však zdarma nejsou. Během následujících tří měsíců si je můžete zakoupit za zbývající BioWare body. Po 11. říjnu budou k dispozici pouze výměnou za kredity získané ve hře.

E-mail končí poznámkou: „Nebojte se – stále budete mít přístup k veškerému obsahu, který jste si dříve zakoupili za body BioWare. Jsme tu pro vás, abychom vás podpořili, a pokud budete mít jakékoliv dotazy, stačí se obrátit na nápovědu EA.“ Musím se přiznat, že větě „Jsme tu pro vás“ od EA moc nevěřím.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn