The Rings of Power

Rings of Power jsou tu s prvním velkým teaserem a on vypadá… hezky

15. 7. 2022
Zdroj náhledu: Amazon Studios

Tak je to konečně tady. Traumata všech fanoušků světa J. R. R. Tolkiena se naplnila. Prime Video vydalo první oficiální větší teaser k připravované sérii Rings of Power. Nejhorší na tom ale asi bude pro většinu odpůrců to, že teaser nevypadá absolutně špatně. Spousta barev, ras i nějaké ty základní pohledy na blížící se akční sekvence v seriálu vypadají naprosto skvěle.

Trošku na hraně je určitě pohled na Galadriel a Elronda, kteří vedou dialogy o zániku světa, jako by se jednalo o denní chleba. Samotná paní Galadriel zde seriálu vystupuje nejen jako hlavní postava, ale celý seriál se nejspíš opře právě o nějakou její akčnější roli. Což si přiznejme, asi nikdo si nedokáže pořádně představit slavnou vůdkyni elfů, královnu světla a doslovný Sauronův opak lítající s mečem někde v první linii.

Velice dobře vypadají i trpaslíci, u kterých je ukázáno jedno z jejich království. Dočkáme se taky nějakého toho jezdeckého útoku (bez kterého by to určitě nemohlo být ono) a bližšího pohledu na hobití předky Harfoots. Doufejme tak, že celý seriál bude aspoň lehce příjemným překvapením jako tento větší teaser, protože svět Pána prstenů si to rozhodně zaslouží.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.