Rings of Power jsou tu s prvním velkým teaserem a on vypadá… hezky

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Amazon Studios
Tak je to konečně tady. Traumata všech fanoušků světa J. R. R. Tolkiena se naplnila. Prime Video vydalo první oficiální větší teaser k připravované sérii Rings of Power. Nejhorší na tom ale asi bude pro většinu odpůrců to, že teaser nevypadá absolutně špatně. Spousta barev, ras i nějaké ty základní pohledy na blížící se akční sekvence v seriálu vypadají naprosto skvěle.
Trošku na hraně je určitě pohled na Galadriel a Elronda, kteří vedou dialogy o zániku světa, jako by se jednalo o denní chleba. Samotná paní Galadriel zde seriálu vystupuje nejen jako hlavní postava, ale celý seriál se nejspíš opře právě o nějakou její akčnější roli. Což si přiznejme, asi nikdo si nedokáže pořádně představit slavnou vůdkyni elfů, královnu světla a doslovný Sauronův opak lítající s mečem někde v první linii.
Velice dobře vypadají i trpaslíci, u kterých je ukázáno jedno z jejich království. Dočkáme se taky nějakého toho jezdeckého útoku (bez kterého by to určitě nemohlo být ono) a bližšího pohledu na hobití předky Harfoots. Doufejme tak, že celý seriál bude aspoň lehce příjemným překvapením jako tento větší teaser, protože svět Pána prstenů si to rozhodně zaslouží.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn