Fifa 23 - Cover

EA Sports FC 24 má údajně vyjít koncem září

7. 7. 2023
Zdroj náhledu: EA Sports

Oficiální nástupce série FIFA, který ponese název EA Sports FC 24, má dorazit koncem září. Alespoň tedy podle informací jednoho známého leakera.

Známý leaker billbil-kun, který nám každou chvíli přináší nějaké zajímavé informace, zveřejnil datum vydání nové hry, jež je oficiálním nástupcem fotbalové série FIFA, na kterou už EA Sports nemá licenci. Podle jeho informací by měl „nový ročník“ vyjít 29. září letošního roku. Samozřejmě musíme tuto informaci brát s určitou rezervou, oficiálně totiž zatím nic potvrzeno nebylo. Na druhou stranu se tento nebo blízký termín jeví jako pravděpodobný, jelikož série FIFA většinou vycházela na přelomu měsíce září a října. EA Sports FC 24 se má prodávat ve standardní a Ultimate edici, která kromě jiného údajně nabídne týdenní předběžný přístup k této sportovní hře.

Podle dalších informací od billbil-kuna se má na obalu hry objevit norský útočník Erling Braut Haaland, který v současnosti hraje za tým Manchester City.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.