Wild Hearts – EA

EA už zítra odhalí hru Wild Hearts

27. 9. 2022
Zdroj náhledu: Koei Tecmo

Firma Electronic Arts před nedávnem navázala spolupráci s japonskou společností Koei Tecmo, díky níž se hráči dočkali titulů, jako jsou například Dynasty Warriors, Nioh, Dead or Alive, Fatal Frame, Samurai Warriors, Fire Emblem a mnoho dalších. Nyní je na čase vrhnout se na zcela nový projekt, který má být zasazen do prostředí země vycházejícího slunce, tedy feudálního Japonska. Díky heslu „next great hunting game“ se navíc všichni těší na to, že nový titul půjde ve šlépějích oblíbeného Monster Huntera, jak tomu ostatně naznačují dostupné indicie.

„Připravte se na epické dobrodružství zasazené do fantasy světa inspirovaného feudálním Japonskem,“ stojí v popisu premiéry traileru, který se světu ukáže už zítra 28. září v 16.00. Hra ponese název Wild Hearts a vývoj má na starosti dceřiné studio Omega Force, proto pravděpodobně můžeme očekávat něco ve stylu Dynasty Warriors. Údajně se má jednat o plnohodnotný triple-A zážitek, ale prozatím toho nevíme mnoho. Zveřejněn byl pouze jeden jediný obrázek, z něhož nejde vyčíst prakticky nic. Naštěstí nebudeme muset čekat dlouho, Wild Hearts se nám už zítra ukáže – možná ne v celé své kráse, avšak budeme alespoň o něco moudřejší na to, si o hře udělat určitou představu.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.