Zaklínač Pokrevní pouto

Zaklínač: Pokrevní pouto má už připravené datum premiéry

26. 9. 2022
Zdroj náhledu: Netflix

Zatímco třetí série netflixáckého Zaklínače je údajně plánována na léto 2023, prequelový seriál Zaklínač: Pokrevní Pouto (The Witcher: Blood Origin) obdržel datum vydání. Na svém živém vysílání na Tudum to oznámil sám Netflix a premiéra tak bude už 25. 12. 2022. V seriálu se představí například Minnie Driver, Sophia Brown a Michelle Yeoh.

Seriál by se měl odehrávat více než 1 200 let před hlavní seriálovou adaptací a bude mít nejspíš šest dílů, ačkoliv počet epizod je údajně stále ve spekulacích, protože se má nakonec jednat údajně o minisérii, a to pouze čtyřdílnou. Seriál Zaklínač: Pokrevní pouto má pojednávat o událostech, které vedly ke konjukci sfér, tedy době, kdy se spojily světy monster, lidí a elfů. Na seriálu pracovali velice neoblíbená Lauren Schmidt Hissrich, které čtenáři knih nemohou odpustit ono volné zpracování druhé série Zaklínače, a Declan de Barra.

Bohužel více informací je stále v nedohlednu. Víme, že Sophia Brown by měla ztvárnit hudebnici Éile, Laurence O´Fuarain nejspíš válečníka Fjalla, Michelle Yeoh zase bojovnici Scian. Uvidíme, jak celý projekt nakonec dopadne, doufejme jen, že to nebude propadák.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.