ONE PIECE ODYSSEY obdrželo datum vydání

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Bandai Namco

Společnost Bandai Namco oznámila, že nové JRPG ONE PIECE ODYSSEY vyjde celosvětově v lednu příštího roku

Konkrétně se titul dostane do prodeje 13. ledna 2023 a nabídne originální příběh zakořeněný v kánonu One Piece a hratelnost, která dá hráčům svobodnou kontrolu nad oblíbenými hrdiny z posádky Straw Hats. ONE PIECE ODYSSEY přenese naši posádku na tajuplný ostrov, kde se vydáme na záhadné výpravy, v nichž budeme bojovat s mocnými nepřáteli a bossy v tzv. tahových bitvách.

Ve hře se bude konkrétně nacházet devět hrdinů – Luffy, Zoro, Nami, Usopp, Sanji, Chopper, Robin, Franky a Brook. ONE PIECE ODYSSEY navíc vyjde v době, kdy bude původní manga slavit své 25. výročí. Jak už bylo řečeno, titul vyjde 13. ledna 2023 pro PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox Series X/S a PC. K dispozici bude hned několik edic.

Zdroj: Bandai Namco

Standardní edice zahrne základní hru ONE PIECE ODYSSEY a bonus za předobjednávku (10x jablka Energy, 10x jablka Excite, 3x Golden Jellies, 100 000 bobulí a sadu cestovního oblečení).
Deluxe Edition nabídne základní hru, balíček Deluxe (dva šperky, cestovní oblečení Sniper King), balíček Adventure Expansion Pack (jedna ultra užitečná sada příslušenství, budoucí Story DLC a dalších 100 000 bobulí) a bonus za předobjednávku uvedený výše.

Nejvyšší, Collector Edition Bundle, zahrne všechen obsah edice Deluxe, přičemž navíc obdržíme exkluzivní figurku Luffy & Lim (23 x 21 x 21 cm). Rovněž zde nebude chybět předobjednávkový bonus.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn