Among Us – Hide and Seek

Elijah „Frodo“ Wood bude dabovat postavu z animovaného Among Us

22. 3. 2024
 

V poslední době jsme byli svědky záplavy adaptací videoher do filmového a televizního světa, které by nás možná před pár lety překvapily. Ono vlastně jsme svědky adaptací adaptací, ale do toho nechci moc zabrušovat, abych pak moc nemusel vybrušovat. Už brzy se tak dočkáme například adaptace hry Borderlands, která vypadá jako sraz přátel z domova důchodců, hodně se nyní promlouvá i o adaptaci Minecraftu. Nás ale zajímá ta nejnovější – ta, v níž vystoupí nositel prstenu, dvojče Harryho Pottera, Elijah „Frodo“ Wood. Jak se tento projekt jmenuje, když utáhl tak velkou hvězdu? Překvapivě to bude animovaná adaptace fenoménu Among Us, kde právě Elijah namluví tu nejdůležitější postavu ze všech, známou jako Zelený.

Dalšími dabéry obsazených postav budou Randall Park, známý z WandaVision a Vždycky budeš moje možná, jenž ztvární postavu Červeného – kapitána, který se bojí rozbrojů a nepřátelství mezi posádkou. Ashley Johnson, proslavená svou rolí Ellie v herním The Last of Us, si zahraje sarkastickou Fialovou šéfku bezpečnosti. Yvette Nicole Brown, známá ze Zpátky do školy, si přivlastní roli Oranžové šéfky HR. Tyto informace sdělil server Hollywood Reporter. I když zatím není stanoveno přesné datum uvedení, práce na seriálu podle Among Us prý probíhají podle plánů. Fanoušci se mohou těšit na napínavé dobrodružství, které přinese poutavý příběh a zajímavé vývoje na palubě kosmické lodi, kde se loajality otřásají a každý je podezřelým.

 A pokud netušíte, co to vlastně Among Us je, tak se jedná o multiplayerovou hru, která se odehrává na vesmírné lodi. Hráči se připojují do skupiny astronautů a mají za úkol provádět úkoly na lodi, aby ji udrželi v provozu. Mezi posádkou se však skrývají i podvodníci, známí jako Impostors, kteří se snaží sabotovat úkoly a eliminovat ostatní hráče, aniž by byli odhaleni. Hra je postavena na komunikaci a důvěře mezi hráči. Během hry mohou hráči diskutovat, obviňovat a hájit se navzájem, zatímco se snaží odhalit podvodníky a udržet vesmírnou loď v chodu. Každá partie je napínavá a plná intrik, protože hráči musí být opatrní, koho podezírají, a zároveň důvěřovat těm, s nimiž spolupracují. Jednoduché a funkční, navíc budou mít teď zachránce Středozemě, a to se vyplatí. A teď tam ještě bude Elijah „Frodo“ Wood!

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.