Eden Crafters - náhled

V Eden Crafters proměníte nehostinnou planetu v nový domov pro lidstvo

19. 3. 2024
Zdroj náhledu: Osaris Games

Nezávislé vývojářské studio Osaris Games představilo nový survival titul, v němž se vydáte na nehostinnou planetu s cílem přetvořit tento nepřátelský svět v nový domov pro lidstvo. Na mapě o rozloze 144 km² bude vaším úkolem budovat infrastrukturu, shánět zdroje a terraformovat prostředí tak, aby zde lidská rasa prosperovala.

Lákadlem nové hry Eden Crafters bude především rozsáhlý a propracovaný crafting, automatizace a také možnost ohýbat terén či stavět kopce a údolí. Svět se zde totiž bude skládat z tzv. voxelů, které hráči umožní manipulovat s prostředím dle vlastní libosti. Někteří hráči dokonce Eden Crafters a jeho herní mechaniky přirovnávají k Satisfactory nebo The Planet Crafter. Titul bude navíc lákat nejen na kampaň pro jednoho hráče, ale také na online kooperaci.

Titul od nezávislého studia Osaris Games by měl na počítače dorazit ještě letos prostřednictvím platformy Steam. Přesné datum vydání ale prozatím není známé. Jen dodejme, že Eden Crafters bude již druhým počinem studia. Jejich prvotinou byl manažerský a budovatelský kousek Technicity, který vyšel téměř před dvěma lety. Uvidíme, jak na tom novinka bude a zda se skutečně bude moci v mechanikách přirovnat například k takovému Satisfactory.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.