dandara epic náhledovka

Epic Games hry zdarma - Dandara: Trials of Fear Edition

29. 1. 2021
Zdroj náhledu: igdb.com

Každý čtvrtek Epic Games rozdává hry zdarma a jinak tomu není ani tento týden. Dalším přírůstkem, který tato společnost nabízí pro své uživatele, je 2D akční metroidvanie s názvem Dandara: Trials of Fear Edition vydaná v roce 2018. Nahrazuje vesmírnou 4X tahovou strategii Galactic Civilizations III.

Titul má na svědomí brazilské studio Long Hat House. Ve hře hrajete za hrdinku jménem Dandara a vaším úkolem je zachránit utlačovaný a izolovaný svět Saltů. Pochlubit se může zajímavou a zábavnou hratelností doplněnou o skvěle atmosférický hudební doprovod.

Čas k bezplatnému vyzvednutí bude do 4. února 2021. V tento den nahradí Dandaru tahová strategie s názvem For The King, kterou už jednou společnost rozdávala. Epic Games vydává hry zdarma pravidelně každý čtvrtek.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.