Wonder Boy - Epic Games

Wonder Boy: The Dragon’s Trap a herní balíček zdarma na Epic Games Store

14. 7. 2022
Zdroj náhledu: Lizardcube

Jako každý čtvrtek, i dnes nám společnost Epic Games přináší další dva zajímavé kousky v rámci čtvrtečního rozdávání. Po dobu následujících sedmi dní si do našich knihoven můžeme zcela zdarma přidat dobrodružnou plošinovku Wonder Boy: The Dragon’s Trap a balíček do hry Idle Champions of the Forgotten Realms.

Wonder Boy: The Dragon’s Trap

Wonder Boy: The Dragon's Trap je remakem známé dobrodružné plošinovky z roku 1989, která se mohla chlubit velkým úspěchem. Vaším úkolem je zbavit se kletby a vrátit své postavě lidskou podobu. To samozřejmě nebude úplně jednoduchý úkol a do cesty se vám připlete mnoho nepřátel, které budete muset porazit.

Wonder Boy: The Dragon’s Trap bude na Epic Games Store k dispozici do 21. července.

Balíček do hry Idle Champions of the Forgotten Realms

Pokud patříte mezi fanoušky free-to-play hry Idle Champions of the Forgotten Realms, bezpochyby vás potěší bezplatný balíček Gladiators of the Black Pits, díky němuž získáte spoustu bonusů. V něm se nachází několik speciálních truhel, skinů a rovněž pět nových šampionů. Balíček by měl mít hodnotu cca 100 dolarů.

Gladiators of the Black Pits bude rovněž k dispozici do 21. července.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.