DNF Duel - Epic Games Store

Epic Games Store láká na vánoční Mystery Game roku 2023 – DEN 1.

20. 12. 2023
Zdroj náhledu: NEXON Korea Corp.

Společnost Epic Games nám jako každé Vánoce nabídne v rámci oblíbené akce zvané Mystery Game několik zajímavých her, které si můžeme zcela zdarma přidat do naší knihovny. Prvním titulem roku 2023 je akční mlátička DNF Duel v hodnotě 49,99 euro.

DNF Duel

První hrou ve vánočním Mystery Game letošního roku je 2,5D akční bojová hra DNF Duel, která staví své základy na úspěšné sérii videoher Dungeon & Fighter. Vyberte si z celkem 16 okouzlujících postaviček, z nichž každá má své odlišné dovednosti a osobnosti. Konkrétně se zde nachází Berserker, Striker, Grappler, Inquisitor, Dragon Knight, Ranger, Hitman, Kunoichi, Enchantress, Vanguard, Swift Master, Ghostblade, Troubleshooter, Crusader, Launcher a také jedna tajná postava, kterou si budeme moci odemknout. Přelstěte, přehrajte nebo přímo porazte své soupeře a staňte se mistrem tzv. ultimátní vůle. DNF Duel nabídne hned několik herních režimů. Můžeme se těšit na online režim pro více hráčů, příběhovou linku, arkádový režim a rovněž několik výukových lekcí, jež nás provedou základními i pokročilými mechanikami. Užijte si bitvy v celkem osmi úrovních: Sky Tower, Oceanic Express, Moonlight Tavern, Hendon Myre, Ghent City of God, Saint Horn, Zelva a Ruins.

DNF Duel bude na Epic Games Store k dispozici do zítřejších 17 hodin. Posléze se můžeme těšit na druhou vánoční Mystery Game roku 2023.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.