The Outer Worlds Spacer's Choice Edition - úvod

Epic Games Store rozdává další dvě hry zdarma

4. 4. 2024
 

Jako každý týden, i dnes nám obchod Epic Games Store přináší zajímavé hry zdarma v rámci čtvrtečního rozdávání. Tentokrát si do knihovny můžeme přidat akční sci-fi počin The Outer Worlds: Spacer's Choice Edition a stealth hru Thief.

The Outer Worlds: Spacer's Choice Edition

The Outer Worlds: Spacer's Choice Edition je tzv. remasterem původní hry The Outer Worlds od studia Obsidian Entertainment a kromě kompletního obsahu, který byl do hry vydán, nám přináší také upravený vizuál, jenž bude více odpovídat současným standardům. Příběh vypráví o skupině kolonistů, kteří hledají nový začátek v systému Halcyon. Jak už to tak ale bývá, vše nedopadne úplně podle představ a vaše loď se ocitne mimo nastavený kurz. Po nějaké době jste nicméně probuzeni z kryospánku, abyste se vrátili a vydali se bojovat proti korporaci, která kolonii provozuje. 

The Outer Worlds: Spacer's Choice Edition bude na Epic Games Store k dispozici do 11. dubna 2024.

Thief

Druhým titulem v dnešní rozdávačce je akční stealth počin Thief. V něm se ujmete role Garretta, mistra zloděje, jenž se vyžívá v krádežích, loupežích a dalších nekalých činnostech s cílem odhalit tajuplný příběh plný zrady. Jedná se o čtvrtý díl stejnojmenné série, který vyšel v roce 2014 pod hlavičkou studia Eidos Montreal, tvůrců série Deus Ex, Tomb Raider či Marvel’s Guardians of the Galaxy.

Thief bude na Epic Games Store rovněž dostupný do 11. dubna 2024. Příští týden se můžeme těšit na akční hru Ghostrunner.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.