The Outer Worlds Spacer's Choice Edition - úvod

Epic Games Store láká na vánoční Mystery Game roku 2023 – DEN 6.

25. 12. 2023
 

Společnost Epic Games nám jako každé Vánoce nabídne v rámci oblíbené akce zvané Mystery Game několik zajímavých her, které si můžeme zcela zdarma přidat do naší knihovny. Šestým titulem roku 2023 je vesmírné akční RPG The Outer Worlds: Spacer's Choice Edition od vývojářského studia Obsidian Entertainment.

The Outer Worlds: Spacer's Choice Edition

Jedná se o remasterovanou edici ambiciózního akčního RPG The Outer Worlds, které bylo vnímáno jako duchovní pokračovatel série Fallout. V porovnání s původní hrou má Spacer's Choice Edition nejen znatelně vylepšenou grafiku, ale také obsahuje obě příběhová DLC. Pokud se o kvalitách této hry chcete dozvědět více, připomeňte si naši rozsáhlou a velmi pozitivní recenzi.

The Outer Worlds se odehrávají v alternativní realitě, v níž na prezidentské křeslo Spojených států amerických nenastoupil reformní politik Theodore Roosevelt. Soukromé korporace tak získaly prakticky neomezenou moc, díky které se jim povedlo kolonizovat vesmír. Tato premisa propůjčuje hře unikátní retrofuturistickou stylizaci kombinující vesmírnou operu s antiutopickou satirou na dravý kapitalismus přelomu 19. a 20. století. Herní design je zajímavý zejména velkou volností rozhodování, neboť prakticky každý zadaný úkol je možné vyřešit hned několika způsoby.

The Outer Worlds budou na Epic Games Store k dispozici do zítřejších 17 hodin. Posléze se můžeme těšit na sedmou vánoční Mystery Game roku 2023. Původní The Outer Worlds jsou stále součástí předplatitelské služby Game Pass od Microsoftu. Vylepšení obsažená ve Spacer's Choice Edition jsou však natolik zásadní, že lze tuto hru směle považovat za další atraktivní titul, který Epic do své vánoční nabídky zahrnul.

Miroslav Libicher

S videohrami má zkušenosti už více než čtvrt století. Začínal u klasik pro DOS a arkádových automatů na poutích. Ačkoli se dlouho vyhýbal konzolím, preferuje spíše akčnější druhy her a příliš si nerozumí s multiplayerovými a kompetitivními tituly. Zajímá ho herní historie v různých světových regionech. Na hry přitom nahlíží především jako na kulturní artefakty, jejichž hlavním cílem je poskytovat hráčům nové zkušenosti a vyvolávat emoce.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.