Sanctus - úvodka

Sanctus bude polská erotická hra s jeptiškami

25. 12. 2023
Zdroj náhledu: IGDB.com

Ačkoliv mi přijde sexy jeptiška jako extrémní zvláštnost, rozumím tomu, že pro spoustu chlapů (i některá děvčata) se může jednat o něco neuvěřitelně přitažlivého. V erotickému hororu Sanctus se podíváme do jednoho polského kláštera ve 14. století, který je odříznutý od zbytku světa. Nyní všichni určitě mají v hlavě lesbický poloromán o nenaplněné lásce a víře v Boha, ale zapomínáte na jedno malinké slovíčko – bude to i horor.

Hlavní postavou bude novicka v klášteře jménem Anna (té propůjčí hlas známá Matylda Damięcka). Bohužel si pro sebe nevybrala to nejlepší místo, kde se vydat na cestu víry. Na konvent totiž stále dojíždějí i inkvizitoři. Ti jeptišky zneužívají a ponižují jen kvůli tomu, že z nich cítí hřích. Zlatý Kaplického Hon na čarodějnice – alespoň v některých chvílích určitě. Nejhorší na tom všem asi je, že matka představená o všem ví, ale je jí to tak nějak jedno, protože nechce přijít o svoji moc. 

Jednoduše řečeno nás tedy čeká spousta prasáren, hromada dialogů, minihry, popravy a zajímavé souboje s inkvizitory. Hřích je totiž všudypřítomný a každý, kdo jde proti zákonu, si zaslouží potrestat. Každý. Zajímavostí je i stealth systém, neboť Anna umí vyvolat bytost, která umí odlákat nepřátele (mimochodem na ni by se vážně měli inkvizitoři očividně zaměřit). Bohužel více o titulu zatím nevíme, tedy kromě toho, že míří na PC. Co myslíte: jak tento erotický horor uspěje?

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.