Ghostwire Hannya

Epic Games Store láká na vánoční Mystery Game roku 2023 – DEN 5.

24. 12. 2023
Zdroj náhledu: Tango Gameworks

Společnost Epic Games nám jako každé Vánoce nabídne v rámci oblíbené akce zvané Mystery Game několik zajímavých her, které si můžeme zcela zdarma přidat do naší knihovny. Pátým titulem roku 2023 je akční hra Ghostwire: Tokyo od vývojářského studia Tango Gameworks a vydavatele Bethesda Softworks.

Ghostwire: Tokyo

Děj hry se odehrává v současném moderním Tokiu, vše je plné barev a života. Z ničeho nic však všichni obyvatelé zmizeli a ulice tohoto kdysi nádherného města zaplavily smrtonosné nadpřirozené síly. V roli Akita se vydáváte na nebezpečnou výpravu s cílem zachránit obyvatele a s nimi i samotné Tokyo. Ghostwire: Tokyo určitě patří mezi povedená překvapení letošního roku. Kombinace akční adventury s otevřeným světem a RPG se jednoznačně vydařila, což dokazují i statistiky. Například v září letošního roku, tedy přibližně rok a půl po vydání, si titul zahrálo již šest milionů hráčů. Hra se může chlubit povedeným příběhem, skvělou atmosférou, nádherným vizuálem a dechberoucím soundtrackem. Nedávno byl tento kousek také součástí předplatného Amazon Prime.

Ghostwire: Tokyo bude na Epic Games Store k dispozici do zítřejších 17 hodin. Posléze se můžeme těšit na šestou vánoční Mystery Game roku 2023. Po nepříliš vydařeném úvodu se jedná o docela velké překvapení, co říkáte? 

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.