Escape From Tarkov nový herní mód

Share on facebook
Sdilet
Share on twitter
Sdílet
Share on linkedin
Sdílet
Zdroj: Escapefromtarkov.com
Před pár dny na platformě Twitch proběhl Community Podcast, kterého se zúčastnil i sám šéf Battlestate Games, Nikita Buyanov. Nikita odpovídal na otázky komunity a prozradil bližší informace o novém připravovaném herním módu, který se bude jmenovat ARENA. Zdůraznil ale, že se zatím jedná pouze o návrhy. Shrneme si tedy vše, co jsme se dozvěděli.
EFT – Voják v lese

Escape From Tarkov – Arena

Jedná se již o třetí plánovaný herní mód do Escape From Tarkov a bude vydán ve formě placeného DLC. Pokud však vlastníte edici Edge of Darkness, budete jej mít zadarmo. Nabídne PVP i PVE, 1 vs 1 nebo 5 vs 5 formou CQB/CQC, přičemž délka jednoho herního zápasu by měla být maximálně dvacet pět minut. Aréna bude přístupná od určité úrovně vaší herní postavy a bude obsahovat vlastní systém hodnocení, reputace a režim spectator, který by chtěl Nikita mít ve formě cash cam, což jsou víceméně Go Pro kamery. Ty si navíc budete muset ve hře koupit u obchodníků a umístit si je na vhodnou výstroj. Nebudete mít možnost sbírat výstroj zabitých nepřátel, ale pokud si věci nepojistíte, stejně se vám nevrátí. Plánované vydání by mělo být do konce tohoto roku. Pokud by vývojáři nestíhali, připraví alespoň trailer, který by předvedl funkce a možnosti módu.
Nikita odpovídal i na otázky, které mu pokládala komunita Tarkovu. Zajímavý dotaz byl, zdali plánují do hry přidat nějaká vozidla. Odpověď zněla jednoduše „ne, auta zatím nebudou“. Vývojáři momentálně pracují na optimalizaci a na lokaci Streets of Tarkov, v plánu jsou prý i turnaje.
Novinku napsal pro Gaming Professors David Hrachovina
Share on facebook
Sdilet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru
Share on linkedin
Sdílet na LinkedIn