Farming Simulator 22 - esport

Esport pro Farming Simulator 22

13. 5. 2022
Zdroj náhledu: Giants Software

Švýcarská společnost Giants Software do své hry Farming Simulator 22 vydala Farming Simulator League a zahajuje 4. sezónu ligy Farming Simulator (zkráceně FSL).

Zdroj: Giants Software

Měsíční online kvalifikace začíná prvním oficiálním turnajem o víkendu 14. a 15. 5. a skončí mistrovstvím světa v listopadu 2022. Zápasy se budou streamovat živě na Facebooku FSL a kanálu Giants Software na Twitchi a účastnit se mohou týmy z celého světa, které chtějí soutěžit o ceny v celkové hodnotě 100 000 eur.

Všechny kvalifikační turnaje ve 4. sezóně se pořádají každý měsíc coby online soutěže a streamují se živě přes oficiální kanály studia Giants Software. Úspěšné týmy získají na každém turnaji podíl na cenách v celkové hodnotě 100 000 eur, přičemž o největší část se bude hrát během mistrovství světa v listopadu, kde by týmy mohly soutěžit prezenčně.

Přepracovaný bezplatný esport režim

Studio Giants Software rozšířilo v rámci 4. sezóny herní dynamiku svého soutěžního multiplayerového režimu díky zvýšené rychlosti sklízení a několika dalším úpravám. Týmová práce stále zůstává středobodem soutěže, kdy tři hráči musí efektivně zkoordinovat svůj zemědělský vozový park. Po strategickém výběru strojů na začátku budou týmy sklízet pšenici, dělat balíky a rychle je dovážet do vlastních stodol, aby získaly body. Turnajový klient, dostupný zdarma ke stažení, je založený na PC verzi hry Farming Simulator 19 a zve všechny fanoušky a nadšence do esportu Farming Simulatoru, aby se zaregistrovali do soutěže. Součástí je rovněž tréninkový režim pro nováčky. Další informace o FSL na oficiálních stránkách.

Zdroj: Giants Software

Partneři a týmy pro 4. sezónu

Nitrado a Noblechairs jsou dobře známí hráči na herní a esportovní scéně a profi a DLG, známé v zemědělském sektoru, jsou oficiálními partnery 4. sezóny FSL. GIANTS Software se ujímá závazku realizovat další krok v esportovním světě Farming Simulatoru. Další partneři budou oznámeni již brzy.Ve 4. sezóně budou všechny zúčastněné hráčské týmy soutěžit rovnoměrně ve vyřazovacích kolech v rámci každého turnaje, protože tentokrát už se týmy na turnaj nebudou nasazovat. Slavní zemědělští výrobci (jako Bednar a další) budou sponzorovat tým, aby se zúčastnili tohoto jedinečného virtuálního farmářského zážitku.

„Neustále rozšiřujeme svět Farming Simulatoru a všech přidružených aspektů, včetně tohoto populárního esportu,“ komentuje Christian Ammann, ředitel Giants Software. „Děkujeme partnerům pro 4. sezónu, se kterými máme stejnou vizi: nabídnout jedinečné hřiště pro rodinnou soutěž.“

Zdroj: Giants Software


Novinku pro Gaming Professors napsal Luděk Novotný.

Gaming Professors

Externí redaktoři nám občas podají pomocnou ruku. Každý se svou specializací zaměřuje na jiné typy her a dohromady tak pokrývají širokou škálu herních žánrů. Přidat se můžeš i ty!

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.