Seagate vydal speciální edici externích disků FireCuda na motivy Star Wars

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Seagate
Společnost Seagate představila edici tří externích pevných disků, na nichž jsou vyobrazeny postavy ze světa Star Wars. Konkrétně se jedná o Boba Fetta, Grogua a Mandaloriana. Tyto speciální kousky byly na trh uvedeny jako reakce na mezinárodní den Star Wars, který připadá na 4. května.
Seagate Star Wars - Bobba Fett

Zdroj: Seagate

„Jsme nadšeni, že můžeme oznámit nejnovější výsledky naší pokračující spolupráce s Lucasfilm a přinést hráčům a fanouškům Star Wars tři nové ikonické designy,“ říká Jeff Fochtman, senior viceprezident pro obchod a marketing společnosti Seagate Technology. „Od návrhu až po funkčnost disků, tato zařízení přináší sílu do všech PC sestav a konzolí nadšenců Star Wars,“ dodal.

Tato speciální edice externích disků řady FireCuda je vybavena přizpůsobitelným RGB LED osvětlením, z nichž každý motiv má svou charakteristickou barvu. Křiklavě červená byla vybrána pro Boba Fetta, zářivě modrá pro Grogua a výrazně modrá pro Mandaloriana. Pevné disky mají kapacitu 2 TB a jsou plně kompatibilní s běžnými počítači, ale také se zařízeními Mac, Playstation a Xbox. Napájení pak probíhá pomocí USB 3.2 Gen 1.

Zdroj: Seagate

Speciální edice disků zahrnuje dvouletou záruku společnosti Seagate a tříletou službu Rescue Data Recovery. Cena za každý externí disk v této speciální edici vyjde na 2 949 Kč. Pro více detailů a informací můžete zavítat na oficiální stránky produktu.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn