Evil Dead: The Game byl odložen na příští rok

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Saber Interactive

Evil Dead: The Game je plánovaná hra od Saber Interactive, která patří do žánru zombie vyvražďovaček. Zaměřena bude na kooperativní hraní a hráči v ní přebírají role různých známých postav z filmů Evil Dead, včetně legendárního Ashe Williamse. Titul vypadá docela zábavně, klade důraz na boj zblízka, disponuje obskurními zbraněmi a zábavnými hláškami. Vydání hry bylo původně naplánováno na letošní rok, ale bohužel bylo odloženo na únor 2022.

„Vážení hráči, rozhodli jsme se pro nové datum vydání, abychom dali týmu trochu více času na to, aby vše bylo v pořádku a Evil Dead byl tím nejlepším zážitkem, na který jste všichni čekali,“ oznámili na oficiální stránce hry na Twitteru. „Tento čas navíc nám také umožní implementovat možnost pro jednoho hráče, která vám umožní užít si hru, když jste bez spoluhráčů.“

volný překlad z Twitter učtu

Zdroj: EvilDeadTheGame

Odložení titulu je pravděpodobně moudrý krok, protože Back 4 Blood má vyjít 12. října tohoto roku. Na druhou stranu to však znamená, že Evil Dead: The Game vyjde několik týdnů po Rainbow Six Extraction.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn