Evil Dead the game – logo

Evil Dead: The Game byl odložen na příští rok

6. 8. 2021
Zdroj náhledu: Saber Interactive

Evil Dead: The Game je plánovaná hra od Saber Interactive, která patří do žánru zombie vyvražďovaček. Zaměřena bude na kooperativní hraní a hráči v ní přebírají role různých známých postav z filmů Evil Dead, včetně legendárního Ashe Williamse. Titul vypadá docela zábavně, klade důraz na boj zblízka, disponuje obskurními zbraněmi a zábavnými hláškami. Vydání hry bylo původně naplánováno na letošní rok, ale bohužel bylo odloženo na únor 2022.

Vážení hráči, rozhodli jsme se pro nové datum vydání, abychom dali týmu trochu více času na to, aby vše bylo v pořádku a Evil Dead byl tím nejlepším zážitkem, na který jste všichni čekali,“ oznámili na oficiální stránce hry na Twitteru. „Tento čas navíc nám také umožní implementovat možnost pro jednoho hráče, která vám umožní užít si hru, když jste bez spoluhráčů.“

volný překlad z Twitter učtu

Zdroj: EvilDeadTheGame

Odložení titulu je pravděpodobně moudrý krok, protože Back 4 Blood má vyjít 12. října tohoto roku. Na druhou stranu to však znamená, že Evil Dead: The Game vyjde několik týdnů po Rainbow Six Extraction.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.