Evil Dead The Game – úvodka 2

Evil Dead: The Game míří na Steam

3. 4. 2023
Zdroj náhledu: igdb.com

Evil Dead: The Game je multiplayerová akce od Saber Interactive (jejíž recenzi si můžete přečíst zde), která byla vydána pouze pro platformu Epic Games Store v květnu loňského roku, ale to se nyní změní.

Zdroj: Saber Interactive

Oficiální účet hry na Twitteru odhalil několik zajímavých informací o nadcházející aktualizaci, která má být vydána 26. dubna. Tato inovace přinese dvě nové hratelné postavy ze seriálu Ash vs. Evil Dead, a to Brocka Williamse a samotného Baala. Důležité je také zmínit, že bude dostupná na všech platformách, na kterých byl Evil Dead: The Game vydán, tedy Epic Game Store, Xbox One, X | S a PS4 & 5. Ve stejnou dobu bude hra dostupná i na Steamu. V plánu je také vydání pro Nintendo Switch.

Nejzajímavější na této aktualizaci ovšem je, že přeměňuje aktuální verzi hry na „Game of the Year Edition“. Ti, kdo si titul koupí na Steamu, získají všechna dosavadní rozšíření, která pro hru vyšla. Cena prozatím nebyla oznámena, ale již nyní si ji můžete zařadit na seznam přání. Kromě zmíněných postav bude edice obsahovat také nové kostýmy pro Ashe, Amandu a Pabla.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.