Evil Dead: The Game se odhalí na E3

Share on facebook
Sdilet
Share on twitter
Sdílet
Share on linkedin
Sdílet
Zdroj: Saber Interactive

Evil Dead: The Game se tento týden konečně dočká prvního odhalení gameplaye, které ukáže dlouho očekávanou hororovou hru.

O hře Evil Dead se mluví již delší dobu a bylo oznámeno, že projekt má na starosti společnost Saber Interactive. Vyjít má prý ještě letos, ale dosud jsme neviděli žádné záběry ze hry samotné. To se naštěstí tento týden změní díky nadcházející akci E3 2021. Oficiální účet hry na Twitteru prozradil, že se na ni poprvé podíváme již tento čtvrtek. Odhalení proběhne v rámci akce Summer Game Fest, jehož začátek je naplánován na čtvrtek 10. června v 19:00 GMT / 14:00 EDT / 11:00 PDT.

Stejně jako ve hrách Friday The 13th: The Game a Dead by Daylight se tým přeživších postaví proti jedinému hráči, který se je snaží vypátrat a zastavit. Možná pak na konci kola získáme také nějaké body, které můžeme použít na různá vylepšení, ale to je zatím jen můj odhad. Doufejme, že se na samotné konferenci dozvíme více.

Od ostatních her tohoto žánru se však Evil Dead: The Game bude lišit tím, že nejznámější postavy zde budou právě přeživší. Ostatní konkurenční tituly kladou velký důraz hlavně na samotné vrahy, kteří loví ostatní hráče a celkově jim znepříjemňují hru, ale přeživší v Evil Dead pocházejí z celé slavné série a to dělá titul jedinečným.

Evil Dead: The Game cover

Zdroj: Saber Interactive

Byla potvrzena účast několika známých tváří, v čele se samotným Ashem (Brucem Campbellem – nedokážu si představit, že by Ashe daboval někdo jiný, to bych titul okamžitě bojkotoval). K obsazení se připojí i další oblíbenci fanoušků. Účast potvrdili Cheryl Williams, Scotty z Evil Dead, Arthur z Armády temnot a Kelly a Pablo z Ash vs. Evil Dead.

Datum vydání hry zatím bohužel nebylo potvrzeno, ale doufáme, že se ve čtvrtek dozvíme více. Očekává se, že Evil Dead: The Game vyjde letos na PS5, PS4, Xbox Series X, Xbox One, PC a Nintendo Switch.

Share on facebook
Sdilet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru
Share on linkedin
Sdílet na LinkedIn