Palia – Logo

Bývalí vývojáři z Riot Games představili svůj titul

9. 6. 2021
Zdroj náhledu: Singularity 6

V roce 2018 založili bývalí vývojáři z Riot Games, Aidan Karabaich a Anthony Leung, studio Singularity 6 s cílem vytvářet „alternativní světy, které prohlubují životy hráčů“. Nyní, o tři roky později, studio oznámilo svou první hru s názvem Palia, „komunitní simulační MMO“, která vypadá trochu jako kříženec The Sims a Animal Crossing.Hra se soustředí na svět, kde jsou lidé považováni za „legendární rasu“, která zmizela před tisíci lety, dokud se samozřejmě vy a všichni vaši lidští přátelé zázračně neobjevíte odnikud.

Zdroj: Singularity 6

Čekají na vás všechny obvyklé činnosti, které můžete znát díky The Sims nebo Animal Crossing – rybaření, zahradničení, chytání brouků – a to vše můžete dělat sami nebo s ostatními hráči. Singularity 6 slibuje „velkou sadu možností při tvorbě postavy“, od odstínu pleti přes univerzální účesy až po „flexibilní módní systém“. Dá se však předpokládat, že nebudete moci hrát za jinou rasu než za člověka. 

Singularity 6 také zmiňuje, že budete moci navazovat romantické vztahy s NPC. Nabízí se otázka, zda to znamená, že budete navazovat romantické vztahy s postavami vytvořenými vašimi přáteli, nebo zda to budou předem určené bytosti, které potkáte ve světě.

 Jedním z lákadel je také možnost postavit si a vyzdobit vlastní dům, přičemž každý hráč dostane svůj vlastní pozemek, na kterém může pracovat. Singularity 6 uvádí, že při spuštění hry bude k dispozici více než 1 000 dekorativních předmětů a možnosti přizpůsobení.

Zdá se, že titul toho bude nabízet strašně moc, ale na jednu stranu to všechno zní hodně ambiciózně. Obávám se, že hra spadne do stejné pasti jako mnoho předchozích MMO, ale Singularity 6 si je podle všeho potenciálem Palie jisté. 

Palia vytváří spoustu příležitostí ke sblížení hráčů a to je jedna z věcí, na kterou se těším nejvíce,“ říká vedoucí komunity Edaleen Cruz. „Nemůžu se dočkat, až uslyším všechny ty příběhy o přátelstvích, která začala v Palii.https://www.youtube.com/watch?v=lP009fvbt8c

Hra Palia vstoupí do pre-alfa verze letos v létě a zaregistrovat se do ní můžete na oficiálních stránkách.

Zdroj: Pcgamer

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.