Kingdom Come Deliverance – logo

Nové Kingdom Come Deliverance na E3?

9. 6. 2021
Zdroj náhledu: Warhorse Studios

Warhorse Studios by údajně mohlo během prezentace společnosti Koch Media na E3 2021 oznámit něco, co souvisí s Kingdom Come: Deliverance. S tímto tvrzením přišli fanoušci na Redditu, kteří si všimli náznaků něčeho, co by mohlo souviset se středověkem. Minulý týden společnost Deep Silver potvrdila, že její mateřská společnost Koch Media bude přítomna na Summer Game Festu, ale neměli bychom očekávat žádné nové informace týkající se Metra a Dead Island 2.

Fanoušci také odkázali na stránku „Víme něco, co nevíte“, což je živý přenos z místnosti, která obsahuje pouze polici se stolem, na němž jsou dva monitory. Zajímavé na tomto vysílání je, že v době jeho spuštění byla police prázdná, ale od té doby se několik věcí změnilo. Na polici je nyní koruna, palcát a několik drobných předmětů. Na židli je také miniaturní rakev. Vzhledem k tomu, že vydavatel hry, Deep Silver, spadá pod Koch Media, to rozhodně vypadá, že by se mohlo jednat o pokračování Kingdom Come: Deliverance.

Zdroj: Warhorse Studios

Aby spekulací nebylo málo, tak mezinárodní PR manažer Warhorse Studios, Tobias Stolz-Zwilling, na Twitteru napsal, že „tento týden bude nabitý!“. Kromě toho se na oficiálním twitterovém účtu Warhorse Studios objevilo několik lajků od uživatelů, kteří vyzývají k pokračování Kingdom Come: Deliverance. Akce společnosti Koch Media se uskuteční 11. června ve 12:00 PT / 15:00 ET / 20:00 BST.

Samozřejmě se jedná pouze o spekulace, takže to musíme brát s rezervou a nedělat ukvapené závěry. Po velkém úspěchu, který KCD mělo, je docela možné, že se jednou dočkáme dalšího pokračování. Do té doby se však budeme muset spokojit s tím, že se údajně pracuje i na hrané adaptaci Kingdom Come: Deliverance. Na tomto projektu se má podílet samotné studio a bývalý výkonný ředitel Netflixu Erik Barmack, který po odchodu ze streamovací služby produkoval řadu televizních seriálů.

Zdroj: gamesradar

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.