Evil Dead: The Game se rozšiřuje o nový obsah

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Saber Interactive
Evil Dead: The Game je brutální roleplayingová hra, ve které se můžete vžít do rolí z vašeho oblíbeného filmu nebo seriálu. Myslím, že nikdo z nás nečekal, že se tato kultovní klasika u hráčské komunity uchytí. Respektive jsme čekali, že zanikne stejně rychle jako ostatní předchůdci tohoto žánru. Evil Dead je totiž spíše nostalgickou záležitostí pro lidi, co zažili původní trilogii. Jenomže opak je pravdou a vypadá to, že Evil Dead: The Game si našel fanoušky i mimo rámec nostalgie. Společnost Saber Interactive oznámila novou bezplatnou aktualizaci, která zpřístupňuje nové lokace, zbraně a kosmetické doplňky pro Arthura a Henryho.
V nové lokalitě se budou moci hráči podívat do pevnosti Castle Kandar, ve které se odehrála šílená bitva mezi Ashem a Temným Ashem. Nechybí ani Větrný mlýn, Artušova základna a pevnost Gort. Abyste si tato místa mohli v klidu prohlédnout a nebyli obtěžováni lidskými společníky v online hře, získáte také nové části pro příběh.
Co se týče nových zbraní, dostanete krásný palcát, se kterým budete ničit démonické lebky jedna báseň. Dále jsou tu výbušné šípy do kuše, jež vám pomohou při likvidaci nepřátelských hord. Nakonec jsou tu i již zmíněné prémiové obleky.

Naši recenzi tohoto titulu si můžete přečíst zde.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn