Evil Dead The Game – úvodka 2

Evil Dead: The Game se rozšiřuje o nový obsah

14. 7. 2022
Zdroj náhledu: Saber Interactive

Evil Dead: The Game je brutální roleplayingová hra, ve které se můžete vžít do rolí z vašeho oblíbeného filmu nebo seriálu. Myslím, že nikdo z nás nečekal, že se tato kultovní klasika u hráčské komunity uchytí. Respektive jsme čekali, že zanikne stejně rychle jako ostatní předchůdci tohoto žánru. Evil Dead je totiž spíše nostalgickou záležitostí pro lidi, co zažili původní trilogii. Jenomže opak je pravdou a vypadá to, že Evil Dead: The Game si našel fanoušky i mimo rámec nostalgie. Společnost Saber Interactive oznámila novou bezplatnou aktualizaci, která zpřístupňuje nové lokace, zbraně a kosmetické doplňky pro Arthura a Henryho.

V nové lokalitě se budou moci hráči podívat do pevnosti Castle Kandar, ve které se odehrála šílená bitva mezi Ashem a Temným Ashem. Nechybí ani Větrný mlýn, Artušova základna a pevnost Gort. Abyste si tato místa mohli v klidu prohlédnout a nebyli obtěžováni lidskými společníky v online hře, získáte také nové části pro příběh. Co se týče nových zbraní, dostanete krásný palcát, se kterým budete ničit démonické lebky jedna báseň. Dále jsou tu výbušné šípy do kuše, jež vám pomohou při likvidaci nepřátelských hord. Nakonec jsou tu i již zmíněné prémiové obleky.

Naši recenzi tohoto titulu si můžete přečíst zde.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.