Bayonetta 3 doplní říjnovou sestavu nadcházejících titulů

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Nintendo

Ne, teď vážně… to se všichni herní developeři domluvili, že se rozhodnou hráče v říjnu letošního roku přinutit k tomu, aby si vzali dovolenou? Už teď seznam říjnových novinek čítá například A Plague Tale: Requiem, Scorn, High on Life, Gotham Knights, Call of Duty: Modern Warfare 2 a Marvel’s Midnight Suns, ale také několik titulů pro Nintendo Switch, mezi kterými nechybí NieR: Automata, No Man’s Sky či Mario + Rabbids Sparks of Hope. Soupiska se nyní rozrůstá o hru Bayonetta 3.

Dřívější spekulace se tak ukázaly jako pravdivé a Nintendo společně s PlatinumGames potvrzují, že se této pecky dočkáme už 28. října 2022. Tato skutečnost byla oznámena skrze trailer zachycující nové schopnosti hlavní postavy, náznaky příběhu a mimoto i naprostou novinku v sérii, postavu jménem Viola. Jedná se o zcela novou tvář, která se své čarodějné schopnosti bude učit zvládat. Zdá se, že Bayonetta 3 se více zaměří na brutálnější boj, protože Viola dokáže vyvolat kočičího démona Cheshire a samotná Bayonetta se díky parádní schopnosti Demon Masquerade bude moct proměnit do démonické formy a zasypat tak své protivníky salvou silných komb. Její nová hračka totiž s tímto démonem bude provázána, což s sebou ponese určitě několik nových útoků. Inspirace Devil May Cry se holt rozhodně nezapře.
Titul se zároveň dočká mini sběratelské edice jménem Trinity Masquerade Edition, která toho nabídne poměrně dost, i když si fanoušci bědují nad absencí sošky či alespoň steelbooku. V edici najdete samotnou hru, artbook o dvou stech stránkách, tři různé obaly, a to vše zabaleno ve speciálním boxu. Mimochodem, Nintendo slíbilo, že se dočkáme vydání první hry ve fyzické podobě.

Zdroj: Nintendo

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn