Expeditions Rome intro3

Expeditions: Rome – důležitá aktualizace

18. 5. 2022
 

Titul Expeditions: Rome, který skvěle kombinuje historické události, využívá je ve svůj prospěch a krásně je formuje do svého děje, se nedávno dočkal prvního DLC Expeditions: Rome – Death or Glory. Toto povedené RPG z období antického Říma si stále drží krásné hodnocení 89 % na základě uživatelských recenzí na platformě Steam. Nicméně se vyskytlo několik nepříjemných bugů, na které byli vývojáři rychle upozornění aktivní komunitou.

Achievementy v Expeditions: Rome opět funkční!

Mezi jedním z problémů, na které byli vývojáři upozorněni, byla nefunkčnost odemčení achievementů, i když jste splnili všechny požadavky. Tento problém, při kterém se neodemykaly nové úspěchy (převážně v DLC), byl touto aktualizací opraven. „Všechny nové úspěchy, pro které již hráči splnili požadavky, by se nyní měly odemknout zpětně po načtení příslušného uloženého souboru.“ – Logic Artists

Zdroj: Logic Artists

Problém se objevil i s úkoly, které nebyly v uživatelském rozhraní protokolu úkolů uvedeny ve správném pořadí. Nyní vše funguje, tak jak má, nicméně tato oprava se týká pouze nových průchodů hrou.

Dále byl opraven problém s nesprávným výpočtem „zkušeností armády“ pro nepřátelské legie. Tento problém by měl být vyřešen i u stávajících uložených souborů.

Více podrobností naleznete zde.

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.