Expeditions Rome beuty

Expeditions: Rome přináší nové DLC!

13. 4. 2022
Zdroj náhledu: Logic Artists

Expeditions: Rome je akční RPG s tahovými souboji a bohatým příběhem, které je zasazeno do antického Říma. Hra skvěle kombinuje historické události, které využívá ve svůj prospěch, a krásně je formuje do svého děje. O tomto titulu vás pravidelně informujeme, protože autoři na hře stále pracují a zdokonalují ji, a to nejen v rámci různých změn na podnět hráčů. O tom, že je titul velmi úspěšný, svědčí hodnocení uživatelů, které se pohybuje stabilně kolem 90 %. Nyní však přichází to, na co se mnoho hráčů těšilo, ba co víc, komunita si to „přímo vynutila“. Nyní se z vás stane opravdový gladiátor, a to v novém DLC, které nese název Expeditions: Rome – Death or Glory.

Expeditions: Rome „Ave caesar, morituri te salutant“

„Oblečte si brnění gladiátora a vstupte se svou pretoriánskou gardou do arény, abyste získali slávu a bohatství. Představujeme třídu postavy Gladiátor v Expeditions: DLC nabízí nový způsob, jak prožít rozvětvený příběh hry prostřednictvím tří nových podtříd gladiátorů: jako tvrdý a silně obrněný Murmillo, vysoce pohyblivý a mazaný Retiarius nebo morálně manipulující Provocator.“

– Logic Artists

Expeditions Rome gladiator

Příběh se odehrává mimo hlavní kampaň a v menu je označen jako „Gladiator mode“. Nicméně se nemusíte bát, že byste na celou cestu za slávou v aréně byli sami. Společnost vám budou dělat staří známí z původní hry.

Každá oblast kampaně nyní zahrnuje jedinečnou arénu s vlastní úkolovou linií s nezapomenutelnými šampiony a novými smrtícími nepřáteli a zcela nový systém odezvy publika, který dodá výpravám větší chuť a taktickou rozmanitost.

Nová třída Gladiátor zahrnuje kompletní sadu 24 nových dovedností. Samozřejmostí jsou také nové předměty a sady zbraní a brnění, které můžete vytvářet. Můžete hrát za třídu Gladiátor nebo můžete některého ze svých společníků udělat gladiátorem a samozřejmě rekrutujte nové gladiátory do své pretoriánské gardy.

Přijměte pozvání k boji v aréně při hraní původní kampaně, nebo rovnou přeskočte k novému obsahu spuštěním hry v režimu gladiátora. Bojovat budete nejen s věhlasnými gladiátory, ale také s divokými zvířaty z dálných krajů Římské říše.DLC Expeditions: Rome - Death or Glory můžete do 19. dubna pořídit se slevou 20 % a vyjde vás tedy na krásných 7,99€

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.