F1 22 odhaluje nové funkce a možnosti

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Codemasters
Vydání nového ročníku virtuálních formulí, F1 22, se kvapem blíží. Není proto divu, že nám vývojáři z Codemasters přinášejí další a další informace. V nejnovějším traileru se podíváme na zmíněné novinky, které nový ročník přinese.
První novinkou je upravený a vylepšený jízdní model a samotné řízení, jež bude korespondovat s novými monoposty letošního ročníku, které jsou díky novým technickým pravidlům dramaticky pozměněné. Další zajímavou funkcí v nových F1 22 bude adaptivní umělá inteligence. Ta se bude hráči přizpůsobovat na základě jeho zkušeností, což ve výsledku zjednoduší pochopení hry a osvojení si ovládání. Dočkáme se rovněž implementování tzv. kvalifikačních závodů neboli F1 Sprintu, což jsou krátké závody určující pořadí v hlavním závodě. Největší novinkou nového ročníku je však oficiální podpora virtuální reality pro PC prostřednictvím virtuálních setů Oculus Rift a HTC Vive.
V ukázce také vidíme, co přesně bude obsahovat režim F1 Life, který nám ukáže život formulového závodníka z trochu jiné perspektivy, nejen z té závodní. Pomocí režimu F1 Life si budeme moci přizpůsobovat vzhled našeho závodníka různými módními doplňky, chlubit se naší sbírkou aut nebo úspěchy, které ve hře F1 22 získáme. Poslední, co ukázka obsahuje, jsou změny na okruzích ve Španělsku, Austrálii a Abu Dhabi, včetně nové Velké ceny v Miami.

F1 22 dorazí 1. července pro PC, PlayStation 4/ 5, Xbox One a Xbox Series X/S.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn