F1 22 - Alfa Romeo

F1 22 odhaluje nové funkce a možnosti

1. 6. 2022
Zdroj náhledu: Codemasters

Vydání nového ročníku virtuálních formulí, F1 22, se kvapem blíží. Není proto divu, že nám vývojáři z Codemasters přinášejí další a další informace. V nejnovějším traileru se podíváme na zmíněné novinky, které nový ročník přinese.

První novinkou je upravený a vylepšený jízdní model a samotné řízení, jež bude korespondovat s novými monoposty letošního ročníku, které jsou díky novým technickým pravidlům dramaticky pozměněné. Další zajímavou funkcí v nových F1 22 bude adaptivní umělá inteligence. Ta se bude hráči přizpůsobovat na základě jeho zkušeností, což ve výsledku zjednoduší pochopení hry a osvojení si ovládání. Dočkáme se rovněž implementování tzv. kvalifikačních závodů neboli F1 Sprintu, což jsou krátké závody určující pořadí v hlavním závodě. Největší novinkou nového ročníku je však oficiální podpora virtuální reality pro PC prostřednictvím virtuálních setů Oculus Rift a HTC Vive.

V ukázce také vidíme, co přesně bude obsahovat režim F1 Life, který nám ukáže život formulového závodníka z trochu jiné perspektivy, nejen z té závodní. Pomocí režimu F1 Life si budeme moci přizpůsobovat vzhled našeho závodníka různými módními doplňky, chlubit se naší sbírkou aut nebo úspěchy, které ve hře F1 22 získáme. Poslední, co ukázka obsahuje, jsou změny na okruzích ve Španělsku, Austrálii a Abu Dhabi, včetně nové Velké ceny v Miami.

F1 22 dorazí 1. července pro PC, PlayStation 4/ 5, Xbox One a Xbox Series X/S.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.