Meta - servery

Facebook zasáhl výpadek služeb Messenger, WhatsApp a Instagram

19. 3. 2021
 

Zhruba v 18:00 našeho času postihl největší sociální síť Facebook masivní celosvětový výpadek služeb. Problém se týkal hned několika aplikací.

První postiženou platformou byl Messenger, ve kterém se zprávy odeslaly s několikaminutovou prodlevou, nebo vůbec. V aplikaci také nebylo možné vidět, jestli jsou vaši přátelé online. Další problémy naskakovaly u služby Instagram. Uživatelům se nejčastěji zobrazovala chybová hláška "5xx server error" při pokusu o přihlášení na počítači. Výpadek hlásila také aplikace WhatsApp či samotný Facebook, kde podle některých uživatelů nešlo načíst obrázky a videa.

Celý výpadek trval přibližné dvě hodiny. Služby začaly opět fungovat kolem osmé hodiny večerní.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.