Age of Empires 4 – logo

Age of Empires 4 se nám představí 10. dubna

18. 3. 2021
Zdroj náhledu: ageofempires

Age of Empires 4 byl prvně oznámený již roku 2017 na Gamescomu, ale teprve dva roky poté se nám titul představil na akci X019, kde bylo řečeno, že se má jednat o restart a modernizaci celé série a díky tomu mají hráči očekávat řadu změn v mechanikách, na které byli do teď zvyklí.

Bohužel jsme se ale nikdy nedočkali vysvětlení, o jaké změny se vůbec jedná, proto můžeme jen spekulovat a doufat, že to nebude nějak velký zásah, který by mohl tento slavný titul poškodit. Ale podle některých informací mají vývojáři komunikovat s Age of Empires komunitou, proto by naše obavy nemusely být tak veliké, ale kdo ví.

Nynější zveřejněná ukázka poskytuje malou prohlídku samotné hry, vidět zde můžete bitvu, dobývání nepřátelského území, prohlídku vašeho města a krajiny. Už při pohledu můžeme vidět, že grafika vypadá opravdu pěkně a ostře. Živý přenos na, který nás Microsoft láká, se koná 10. dubna od 18 h.

Na živém přenosu bychom se tak mohli dočkat představení nových civilizací nebo kampaně. Nejvíce nás ale bude zajímat, jestli se dočkáme data vydání. Také by se měly objevit novinky ohledně Age of Empires 2: Definitive Edition a Age of Empires 3: Definitive Edition.

Pokud netrpělivě očekáváte nové informace, tak nezapomeňte 10. dubna od 18 h na živý přenos, který můžete sledovat zde.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.