Sea of Thieves

Fanoušci chtějí novou zbraň do Sea of Thieves

15. 5. 2022
Zdroj náhledu: Igdb.com

Rare Studios přidávalo do hry stále více a více nástrojů a vzhledem k tomu, že Sea of Thieves má stále další sezóny, je na čase, aby přibyla další zbraň. Jeden z hráčů nedávno přišel s návrhem, aby byly přidány do hry sekerky. Uživatel Luke-HW poté vytvořil několik modelů této zbraně ve stylu Sea of Thieves.

Fanoušci se toho chytli a nyní by si přáli od Rare Studios, aby byla sekyrka do hry oficiálně přidána. Příspěvek Luke-HW obsahuje tři sekery, které se od sebe naprosto liší, jak si ostatně sami můžete všimnout. Funkci by ale měly mít všechny stejnou.

Sekerky by do hry byly určitě užitečným doplňkem, především jako zbraň vůči nepřátelům, případně na kácení stromů k opravě lodí. Sám uživatel Luke-HW na redditu už vytvořil několik takových zbraní, včetně kopí, luku s provazem, mušket, kladiv nebo paliček. Uvidíme, jak to nakonec všechno dopadne.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.