Witcher 3

Byl odhalen název nového animovaného filmu Zaklínače?

13. 5. 2022
Zdroj náhledu: Igdb.com

Kdyby celosvětová špionážní služba fungovala jako Redanian Intelligence: The Witcher, měli bychom neprokontrolovanější systém světa. Slavní lovci novinek nyní přišli s možným názvem dalšího animovaného filmu po velice kladně přijatém Witcher: Nightmare of the Wolf (Vlčí sen). Navíc byla to také Redanian Intelligence, která minulý měsíc ohlásila úmysly Lauren Hissrich stvořil prequel k seriálu The Witcher.

Nejnovější animovaný film by měl zůstat pod produkcí Studio MIR, stejně jako první film. Nový snímek by se měl jmenovat The Witcher: Sirens of the Deep (Sirény hlubin). Ve chvíli, kdy jsem slyšel název filmu, mně vytanula myšlenka na Skelligské ostrovy a nějaké dobrodružství právě na nich. Pracovat by se na něm mělo údajně už od letošního března, tudíž je ve výrobě už možná dva měsíce. Jenom doufejme, že bude stejně kvalitní jako ten první.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.