Mortal Kombat 1 – new logiášek na reptile

Mortal Kombat 1: trailer odhaluje Reptila, Havika a Ashru

7. 8. 2023
Zdroj náhledu: @MortalKombat

Mortal Kombat 1 se k nám pomalu, ale jistě blíží. Fanoušci jsou již dlouho zvědaví, které postavy se do hry vrátí a zdali přibudou nové. Nedávné odhalení znovuzavedení populární akce Kombat Kast bylo tou nejzajímavější zprávou o Mortal Kombat 1. To však není jediná interesantní aktualita, protože společnost NetherRealm Studios vydala nový teaser, na němž ukazuje návrat trojice postav.

Jmenovitě se jedná o video s názvem Banished, na kterém se představuje známý Reptile. Jak už název napovídá, teaser ukazuje trojici bojovníků, kteří byli svými klany vyhnáni. Kromě Reptila, vykázaného svým klanem za schopnost brát na sebe lidskou podobu, se v teaseru objevují také Ashrah, Havik a Sareena. Předtím, než začnete nadšeně jásat, si dovolím upozornit, že Sareena se objevuje pouze jako Kameo bojovnice, což je škoda, neboť její démonický vzhled je fascinující.

Sareena se původně v sérii MK objevila jako nehratelný boss ve hře MK Mythologies: Sub-Zero v roce 1998 a znovu jako hratelná postava v MK: Armageddon v roce 2006. Je to démonka z Netherrealmu, která byla zabijákem Quan Chiho, než ho zradila a přidala se na stranu dobra po boku Sub-Zera. Druhou uvedenou postavou je slečna Ashra, další démonická příslušnice ženského pohlaví. Tato dívka se původně objevila ve hře MK: Deception z roku 2004. Je to postavička, která usiluje o odpuštění tím, že zabíjí ostatní démony nadpřirozeným mečem Kriss. V neposlední řadě je zde Havik, jenž debutoval spolu s Ashrou ve stejné hře. Havik je klerik Chaosu a anarchista z říše Chaosu. Není to člověk zlý ani dobrý; jeho hlavní touhou je rozsévat sváry a spojí se s lidmi, kteří mu mohou pomoci dosáhnout jeho cílů.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.